hlavní sponzoři:  |   7.středisko Junáka  |   Statutární město Olomouc  |   Ministerstvo ŠMT  |   Miroslav Hajný  |   Albi
   Kdo jsme   |   Portfolio her   |   Aktuality   |   Fotogalerie   |   Inzerce   |   Jak se zapojit   |   Sponzoři   |   Statistika   |   Kontakt   |

CHCETE NÁM POMOCI?

Přijďte si zahrát, přiveďte své kamarády a přátele

Už jen to, že příjdete nám udělá radost. Když je v Klubu her plno, je to pro neplacené organizátory něco jako výplata.

Staňte se dobrovolnými organizátory

Příjďte nás naučit novou stolní deskovou nebo karetní hru. Rádi se přiučíme. Přivítáme i pomoc zkušených hráčů při vysvětlování pravidel u jednotlivých hracích stolů.

Nalinkujte si nás

Přidejte odkaz na klub her na Vaše stránky. Klubům her, hernám, hráčským klanům, velkoochodům a hračkářstvím nabízíme vzájemné sdílení odkazů. Stači napsat webmasterovi nebo kontaktovat hlavního organizátora.

Staňte se Sponzory

Děkujeme všem firmám i jednotlivcům, kteří již nějakou formou přispěli k fungování a propagaci Klubu her. Chcete-li se přidat budeme velmi potěšeni. Mimo finanční podpory momentálně potřebujeme:

• Deskové hry (I nekompletní, můžeme je použít na náhradní díly)
  • Karty
  • Kostky